Доставка і оплата

Оплата онлайн

Ви можете сплатити свої замовлення онлайн з картки Visa, MasterCard (у тому числі Maestro). В процесі оплати ви будете переадресовані на сайт платіжної системи liqpay, де потрібно ввести контактні дані та дані пластикової картки та сплатити. Після закінчення процесу оплати на вказану під час оплати електронну адресу прийде лист з інформацією про платеж.

При оплате заказа банковской картой, обработка платежа (включая ввод номера карты) происходит на защищенной странице, которая прошла международную сертификацию. Это значит, что Ваши конфиденциальные данные (реквизиты карты, регистрационные данные и др.) не поступают в интернет-магазин, их обработка полностью защищена и никто, в том числе наш интернет-магазин, не может получить Ваши персональные и банковские данные. В случае возврата, денежные средства возвращаются на ту же карту, с которой производилась оплата.

Оплата наложенным платежом

Оплата наложенным платежом - это когда Вы оплачиваете товар в момент получения, в своем почтовом отделении или через курьера. Оплата доставки с услугой наложенный платеж включает в себя 2-е составляющие:

  • Оплата за пересилання Вашої посилки з пункту А до пункту Б, тобто. від нас до вас. Вартість ця залежить від розміру, ваги посилки та дальності пункту призначення. Наша компанія веде розрахунок за пересилку згідно з діючими тарифами обраної Вами служби доставки і не заробляє на цьому гроші.

  • Оплата за післяплату - це комісія, яка стягується послугою доставки за переказ коштів від Вас до Нас!

Після розрахунку вартості доставки, ви отримуєте електронний лист, в якому зазначено вартість товару, доставки та орієнтовну суму оплати за післяплату.

ДОСТАВКА .

Доставка здійснюється службою "Нова пошта"

У нас чітка та швидка логістика, ми намагаємось забезпечити вас матеріалами у строк та за гарною ціною. Для цього ми маємо певні правила, яких необхідно дотримуватися для бажаного результату.

Ми приймаємо оплати для відправки (Нова Пошта) поточного дня до 12:00, в робочі дні. Якщо замовлення термінове для Вас, постарайтеся здійснити оплату та підтвердити її до цього часу.  

Ми надаємо безкоштовну сервісну доставку до відділення "Нова пошта", вона здійснюється разово. Якщо посилка з будь-якої причини не забрана замовником і повернулася до нас, ви можете її забрати у нас з офісу самостійно або викликавши кур'єра Нової пошти самотужки.

Вантажі здаються на відправлення до відділення "Нова пошта" з 18:00 до 21:00. З незалежних від нас причин, вантаж із відділення може виїхати наступного робочого дня. Терміни доставки та стан переміщення вантажу ви можете простежити на сайті перевізника. Доставка по Києву також здійснюється компанією "Нова пошта" кур'єром.