Публічна оферта

1. Загальні положення

1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією інтернет-магазину psel.com.ua , далі за текстом — «Продавець»/”psel”, укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом (тобто через Інтернет-магазин) або в точках роздрібної торгівлі, а також послуг у будь-який доступний спосіб, далі за текстом — «Договір», та розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті psel.com.ua (далі — «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця укласти електронний договір купівлі-продажу товарів (акцептом), вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця (ст. 642 ЦК України).

2. Поняття та визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

* « Т овар » — продукція, що пропонується до продажу, розміщена на Інтернет-сайті Продавця.

* « Інтернет-магазин » — відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації Товару шляхом вчинення електронної угоди.

* « Продавець » - компанія, що реалізує товари, які представлені на Інтернет-сайті.

* "Покупець" - фізична особа, фізична особа-підприємець або юридична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» — вибір окремих позицій із переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

3. Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах, викладених у цих Правилах або в окремому договорі, укладеному сторонами відповідно до законодавства України.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, який представлений на Сайті Інтернет-магазину.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовлення у будь-якій кількості.

4.3. За відсутності товару на складі, Менеджер Продавця зобов'язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).

4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

 

 

5. Порядок оплати та доставки замовлення 

5.1. Способи оплати та терміни доставки Товарів вказані на Інтернет-сайті у розділі «ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА».

 5.2. При ненадходженні коштів Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.

5.3. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту, поки воно не сплачено.

5.5. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

5.6. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де й провадиться видача замовлень.

5.7. Разом із замовленням Покупцю надаються документи згідно із законодавством України.

6. Права та обов'язки сторін:

6.1. Продавець має право:

— в односторонньому порядку відмовитись від виконання замовлення та/або анулювати його за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору;

6.2. Покупець зобов'язаний:

— своєчасно сплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

6.3. Покупець має право:

- Оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- Укласти електронний договір;

- Вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

7. Відповідальність сторін

7.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору у порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

7.2 . Продавець   не несе відповідальності за:

- Змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

— за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу різних партій фарб компаній партнерів за однакової моделі;

— за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;

- за затримку та перебої в процесі обробки замовлення та доставки товару, що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіну та паролю третім особам.

7.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном перебувала інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі або громадським принципам моральності.

7.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумним способам.

7.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей лише шляхом переговорів.

8. Інші умови

8.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цієї угоди за умови попередньої публікації її на сайті   psel.com.ua

8.2. Продавець створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

8.3. Покупець несе відповідальність за достовірність зазначеної під час оформлення замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних у розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

8.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

8.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію".

8.6. Використання ресурсу Інтернет-сайту для попереднього перегляду товару, а також оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

8.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

 

9. Порядок повернення товару належної якості

9.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

9.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

9.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

9.4 Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути використаний). Це право гарантує Вам Закон про захист прав споживача.

9.5 Щоб мати змогу обміняти або повернути товар, будь ласка, переконайтесь у наступному:

• товар не був в експлуатації, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

• товар повністю укомплектований і не порушено цілісність фірмової упаковки, повністю збережено всі ярлики, захисні плівки, збережено заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю)

9.6 Як можна зробити обмін чи повернення товару

Обмінювати або повернути товар можна заповнивши форму повернення товару. У формі просимо Вас детально вказати, який саме дефект містить товар, що повертається. Якщо у вас немає особистого кабінету, на прохання клієнта заявка на повернення створюється менеджером у телефонному режимі.

Після заповнення форми, вам необхідно передзвонити в інтернет магазин для отримання адреси, за якою можна повернути товар, уточнення варіанта доставки товару, що повертається, та інших питань.

Гроші повертаються покупцю протягом 7 днів із моменту отримання нами товару.

Повернення коштів за товар на картку клієнта здійснюється після надання клієнтом даних для повернення. Якщо у вас картка на яку потрібно здійснити повернення не Приват-банку, а іншого банку менеджеру необхідно надати додаткові дані IBAN та ІПН.

Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, Ви можете придбати будь-які інші види продукції з асортименту, що є у нас, з відповідним перерахунком вартості, або отримати назад гроші в розмірі вартості повернутого товару.

Якщо куплений товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин і не може бути Вами використаний, покупець оплачує послуги кур'єра для повернення або обміну товару.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю або дисфункцією товару), послуги з виїзду кур'єра до покупця із заміни або повернення товару безкоштовні.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі транспортні витрати, пов'язані з обміном та поверненням, оплачуються покупцем.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю або дисфункцією товару), всі транспортні витрати бере на себе інтернет магазин.

10. Строк дії договору

10.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України «Про електронну комерцію».

10.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів.

10.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України